Amphenol Industrial 97-3107B28-12PX-417-940
97-3107B28-12PX-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B28-12PX-417-940
Brief Description
AB 26C 26#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3107B28-12PX-417-940.pdf
Availability of 97-3107B28-12PX-417-940
QUANTITY
97-3107B28-12PX-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B28-12PX-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3107B28-12PX-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B28-12PX-417-940
Related Links97-3107B28-, 97-3107B28-12PX-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B28-12PX-417-940 Details Description
Related parts for 97-3107B28-12PX-417-940
FIXED IND 12UH 4.9A 25 MOHM SMD datasheet.pdf
CAP CER 330PF 3.15KV RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 200W datasheet.pdf
SWITCH ROTARY datasheet.pdf
CONN HDR 60POS T/H 0.100 GOLD datasheet.pdf
IC CLK GENERATOR LVPECL 32VFQFN datasheet.pdf
TM3226M6R3CCBA datasheet.pdf
WIRELESS LIMIT SWITCH datasheet.pdf
508 TB PLU PLU UP/SIDE datasheet.pdf
IND, PWR, 47UH, 2.1ADC, SD NPB datasheet.pdf