Amphenol Industrial 97-3107B28-15PZ-940
97-3107B28-15PZ-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B28-15PZ-940
Brief Description
AB 35C 35#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3107B28-15PZ-940.pdf
Availability of 97-3107B28-15PZ-940
QUANTITY
97-3107B28-15PZ-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B28-15PZ-940
Internal Part NumberEIS-97-3107B28-15PZ-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B28-15PZ-940
Related Links97-3107B2, 97-3107B28-15PZ-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B28-15PZ-940 Details Description
Related parts for 97-3107B28-15PZ-940
RES SMD 1.02K OHM 1/16W 0402 datasheet.pdf
TRANS NPN RF 15V 150MA SOT223 datasheet.pdf
IC DVR/RCVR 5V RS232 DUAL 16-DIP datasheet.pdf
TAPE ELECTRICAL VINYL 3/4"X 36YD datasheet.pdf
CAP FILM 0.068UF 630VDC AXIAL datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 24V 2.5A 60W datasheet.pdf
IC CPLD 256MC 7.5NS 144TQFP datasheet.pdf
IC CIRCUIT TNY PWR RESET SOT23-5 datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X35MM L-TAB T412 datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X15MM XCUT datasheet.pdf
MKP 1.5UF 5% 700VDC DRAWING T5 datasheet.pdf