Amphenol Industrial 97-3107B28-19SY-417
97-3107B28-19SY-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B28-19SY-417
Brief Description
AB 10C 6#16, 4#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107B28-19SY-417.pdf
Availability of 97-3107B28-19SY-417
QUANTITY
97-3107B28-19SY-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B28-19SY-417
Internal Part NumberEIS-97-3107B28-19SY-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B28-19SY-417
Related Links97-3107B2, 97-3107B28-19SY-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B28-19SY-417 Details Description
Related parts for 97-3107B28-19SY-417
IC REG LDO 8V 0.5A 8SO datasheet.pdf
IC OFFLINE SWIT PWM SMPS 8SOIC datasheet.pdf
FIXED IND 12UH 140MA 2.5 OHM SMD datasheet.pdf
RES ARRAY 15 RES 390K OHM 16SOIC datasheet.pdf
Connector Receptacle 98 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 1KV X7R 1825 datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 24VIN 15VOUT datasheet.pdf
FET RF HEMT 6GHZ 28V 3X3QFN datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 3A DDPAK datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 2.5V 10W datasheet.pdf