Amphenol Industrial 97-3107B28-21P-417-940
97-3107B28-21P-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B28-21P-417-940
Brief Description
AB 37C 37#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3107B28-21P-417-940.pdf
Availability of 97-3107B28-21P-417-940
QUANTITY
97-3107B28-21P-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B28-21P-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3107B28-21P-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B28-21P-417-940
Related Links97-3107B28-, 97-3107B28-21P-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B28-21P-417-940 Details Description
Related parts for 97-3107B28-21P-417-940
DIP CABLE - HDM14H/AE14M/HDM14H datasheet.pdf
CUTTER SIDE OVAL FULL FLSH 4.75" datasheet.pdf
TVS DIODE 18.8VWM DO204AL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 21POS JAM NUT PINS datasheet.pdf
RES CHAS MNT 1.2 OHM 5% 150W datasheet.pdf
FINE ADJUST APPLICATOR datasheet.pdf
CABLE SGL-END R/A MALE 19POS 6' datasheet.pdf
CONN EDGECARD .050" 24POS SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 122POS .100" datasheet.pdf