Amphenol Industrial 97-3107B28-21SX-940
97-3107B28-21SX-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B28-21SX-940
Brief Description
AB 37C 37#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107B28-21SX-940.pdf
Availability of 97-3107B28-21SX-940
QUANTITY
97-3107B28-21SX-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B28-21SX-940
Internal Part NumberEIS-97-3107B28-21SX-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B28-21SX-940
Related Links97-3107B2, 97-3107B28-21SX-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B28-21SX-940 Details Description
Related parts for 97-3107B28-21SX-940
TVS DIODE 58.1VWM 92VC SMB datasheet.pdf
IC OPAMP GP 2.8MHZ 8SOIC datasheet.pdf
OSC XO 53.125MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
IC MPU SUPERVISOR SC70-3 datasheet.pdf
BOX PLASTIC GRY 13.77"L X 11.9"W datasheet.pdf
IC FPGA 34 I/O 48QFN datasheet.pdf
HDX CRP MOD BLK 1-15 15CKT datasheet.pdf
BLADE HEX 5/32" 4" datasheet.pdf
CABLE CLIP FOR .968-1.250 FLEX datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS INLINE PIN datasheet.pdf