Amphenol Industrial 97-3108A-14S-850
97-3108A-14S-850 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108A-14S-850
Brief Description
AB 3108A PLUG KIT 14S CAD OD
Datasheet Download
97-3108A-14S-850.pdf
Availability of 97-3108A-14S-850
QUANTITY
97-3108A-14S-850 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108A-14S-850
Internal Part NumberEIS-97-3108A-14S-850
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108A-14S-850
Related Links97-3108A, 97-3108A-14S-850 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108A-14S-850 Details Description
Related parts for 97-3108A-14S-850
RES SMD 1.24K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 115V datasheet.pdf
CAP TANT 68UF 6.3V 10% 2312 datasheet.pdf
RES 100K OHM 2% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
RES 909K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 348K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 160K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
SLEEVE BRAIDED PET NF1/4 BK 200' datasheet.pdf
Connector Header 31 Position 0.039" (1.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf