Amphenol Industrial 97-3108A12S-3PW-940
97-3108A12S-3PW-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108A12S-3PW-940
Brief Description
AB 2C 2#16S PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108A12S-3PW-940.pdf
Availability of 97-3108A12S-3PW-940
QUANTITY
97-3108A12S-3PW-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108A12S-3PW-940
Internal Part NumberEIS-97-3108A12S-3PW-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108A12S-3PW-940
Related Links97-3108A1, 97-3108A12S-3PW-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108A12S-3PW-940 Details Description
Related parts for 97-3108A12S-3PW-940
RES SMD 24.9 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 1.37KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC VOLT SUPERVISOR 1.2V 6SON datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 4A SYNC 15QFN datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X14.5MM W/OUT TIM datasheet.pdf
THERMISTOR NTC 2.7K OHMS PROBE datasheet.pdf
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 6.5V 2W datasheet.pdf
RES 109 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 164K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .100" datasheet.pdf
RES SMD 150K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf