Amphenol Industrial 97-3108A20-18SX-417
97-3108A20-18SX-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108A20-18SX-417
Brief Description
AB 9C 6#16, 3#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3108A20-18SX-417.pdf
Availability of 97-3108A20-18SX-417
QUANTITY
97-3108A20-18SX-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108A20-18SX-417
Internal Part NumberEIS-97-3108A20-18SX-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108A20-18SX-417
Related Links97-3108A2, 97-3108A20-18SX-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108A20-18SX-417 Details Description
Related parts for 97-3108A20-18SX-417
HEATSINK TO-220 SNAP-DOWN .75" datasheet.pdf
DRAWER 12.1X17.4X3.5" BLACK datasheet.pdf
TVS DIODE 9VWM EMD3 datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS BOX MNT W/SCKT datasheet.pdf
RES SMD 51.1K OHM 1% 1/8W 0603 datasheet.pdf
RES 1.58K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X25MM R-TAB datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 300V 2A DO214AA datasheet.pdf
RES SMD 43K OHM 0.25% 1/16W 0402 datasheet.pdf