Amphenol Industrial 97-3108A20-19P
97-3108A20-19P picture photo
Mfg. Part Number
97-3108A20-19P
Brief Description
AB 3C 3#8 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108A20-19P.pdf
Availability of 97-3108A20-19P
QUANTITY
97-3108A20-19P Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108A20-19P
Internal Part NumberEIS-97-3108A20-19P
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108A20-19P
Related Links97-3108, 97-3108A20-19P Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108A20-19P Details Description
Related parts for 97-3108A20-19P
FIXED IND 5.6UH 606MA 1.1 OHM datasheet.pdf
IC SWITCH QUAD 1X1 14SOIC datasheet.pdf
IC RS232 3V-5.5V DRVR 28-SSOP datasheet.pdf
LED AMBER CLEAR 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
FFC 1.00 TYPE D 30 CKTS LGT 254 datasheet.pdf
RES CHAS MNT 7.5 OHM 1% 30W datasheet.pdf
CABLE 6COND 26AWG SHLD 500' datasheet.pdf
KIT COAX/UTP LAN TERM. TEST datasheet.pdf
Connector Socket 20 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
TOOL APPLICATOR DF20 ACCESSORY datasheet.pdf
CONN RCPT 10POS INLINE PIN datasheet.pdf