Amphenol Industrial 97-3108A20-24SZ
97-3108A20-24SZ picture photo
Mfg. Part Number
97-3108A20-24SZ
Brief Description
AB 4C 2#16, 2#8 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3108A20-24SZ.pdf
Availability of 97-3108A20-24SZ
QUANTITY
97-3108A20-24SZ Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108A20-24SZ
Internal Part NumberEIS-97-3108A20-24SZ
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108A20-24SZ
Related Links97-3108, 97-3108A20-24SZ Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108A20-24SZ Details Description
Related parts for 97-3108A20-24SZ
IC XDCP 100TAP 50K 3-WIRE 8TSSOP datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 25 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 2A 24V datasheet.pdf
BOOT MOLDED datasheet.pdf
CONN PLUG 41POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf
IC CLK GEN FACTORY CONFIG 8TSSOP datasheet.pdf
CABLE ACCY 304.8MM datasheet.pdf
IC MCU ARM 32KB FLASH 64LQFP datasheet.pdf
RES SMD 340 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 500W datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V datasheet.pdf