Amphenol Industrial 97-3108A20-33P-940
97-3108A20-33P-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108A20-33P-940
Brief Description
AB 11C 11#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108A20-33P-940.pdf
Availability of 97-3108A20-33P-940
QUANTITY
97-3108A20-33P-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108A20-33P-940
Internal Part NumberEIS-97-3108A20-33P-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108A20-33P-940
Related Links97-3108A2, 97-3108A20-33P-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108A20-33P-940 Details Description
Related parts for 97-3108A20-33P-940
IC MULTI-CHEM SBS 1.1 GG 28-QSOP datasheet.pdf
OSC XO 19.6608MHZ CMOS TTL PC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC 4BIT SYNC BIN COUNTER 16-SOIC datasheet.pdf
DSUB 8W8 M SOD NMB G50 datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 10V 20% 2917 datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 1A 120V datasheet.pdf
STRIP MARKER 7 SPCL VF-18307-301 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS .100" datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 19 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf