Amphenol Industrial 97-3108A20-33S-940
97-3108A20-33S-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108A20-33S-940
Brief Description
AB 11C 11#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3108A20-33S-940.pdf
Availability of 97-3108A20-33S-940
QUANTITY
97-3108A20-33S-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108A20-33S-940
Internal Part NumberEIS-97-3108A20-33S-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108A20-33S-940
Related Links97-3108A2, 97-3108A20-33S-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108A20-33S-940 Details Description
Related parts for 97-3108A20-33S-940
IC ADAPTER DIG QDASL QUAD 28PLCC datasheet.pdf
IC TRANSCVR TRI-ST 16BIT 48SSOP datasheet.pdf
IC OFFLINE SWIT OTP OCP HV 8DIP datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 1A 8LFCSP datasheet.pdf
FUSE GLASS 6A 125VAC 2AG datasheet.pdf
CAP CER 1.5UF 35V X7R 1206 datasheet.pdf
RES SMD 2K OHM 5% 1/3W 1210 datasheet.pdf
CONN SOCKET PGA 75POS GOLD datasheet.pdf
CABLE 5POS datasheet.pdf
750 TB SPRING PLUG datasheet.pdf
AB 5C 3#12, 2#8 PIN PLUG datasheet.pdf
100V, SOT23, PNP medium power transistor IC datasheet.pdf