Amphenol Industrial 97-3108A24-11S-940
97-3108A24-11S-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108A24-11S-940
Brief Description
AB 9C 6#12, 3#8 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3108A24-11S-940.pdf
Availability of 97-3108A24-11S-940
QUANTITY
97-3108A24-11S-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108A24-11S-940
Internal Part NumberEIS-97-3108A24-11S-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108A24-11S-940
Related Links97-3108A2, 97-3108A24-11S-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108A24-11S-940 Details Description
Related parts for 97-3108A24-11S-940
CONN HEADER .100 SINGL STR 24POS datasheet.pdf
IC ADC 12BIT 8CH 200KSPS 16SSOP datasheet.pdf
CONN RCPT 30POS .100 DL STR SMD datasheet.pdf
ENCODER ROTARY 16MM HORIZ 12PPR datasheet.pdf
CONN PLUG 14POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 12A 18.92 MOHM datasheet.pdf
CONN DIN C MALE 96CKT HT datasheet.pdf
RES 10 OHM 1.5W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
POWER CHASSIS 600W 4 SLOT datasheet.pdf
CONN RECEPT 22POS SINGLE TIN datasheet.pdf