Amphenol Industrial 97-3108A24-12PY
97-3108A24-12PY picture photo
Mfg. Part Number
97-3108A24-12PY
Brief Description
AB 5C 3#12, 2#4 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108A24-12PY.pdf
Availability of 97-3108A24-12PY
QUANTITY
97-3108A24-12PY Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108A24-12PY
Internal Part NumberEIS-97-3108A24-12PY
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108A24-12PY
Related Links97-3108, 97-3108A24-12PY Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108A24-12PY Details Description
Related parts for 97-3108A24-12PY
CONN RECEPT 9POS 1MM SMD TIN datasheet.pdf
RES SMD 240 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
SENSOR PRESS DIFF DIG -5-5PSJ datasheet.pdf
RES SMD 383K OHM 1% 1W 2010 datasheet.pdf
CAP FILM 8200PF 5% 1.25KVDC RAD datasheet.pdf
LENS ASSY NO TAPE datasheet.pdf
RES SMD 8.98K OHM 0.1% 1/8W 0505 datasheet.pdf
TRIMMER 100K OHM 1/4W PC PIN datasheet.pdf
CONN HEADER LO-PRO 2MM 26POS SMD datasheet.pdf
CAP FILM 0.0075UF 5% 1250VDC AXI datasheet.pdf