Amphenol Industrial 97-3108A24-20SW-417
97-3108A24-20SW-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108A24-20SW-417
Brief Description
AB 11C 9#16, 2#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3108A24-20SW-417.pdf
Availability of 97-3108A24-20SW-417
QUANTITY
97-3108A24-20SW-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108A24-20SW-417
Internal Part NumberEIS-97-3108A24-20SW-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108A24-20SW-417
Related Links97-3108A2, 97-3108A24-20SW-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108A24-20SW-417 Details Description
Related parts for 97-3108A24-20SW-417
RES 680 OHM 1/4W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 28POS 2.5MM R/A TIN datasheet.pdf
LED 5MM VERT RED/GRN DIFF PCMNT datasheet.pdf
CAP FILM 180PF 2% 50VDC 0805 datasheet.pdf
KIT EVAL FOR HHLR 433MHZ XMITTER datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS BOX MNT W/SCKT datasheet.pdf
5120 APPLIANCE INLET FLTR 10A M5 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 22 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
RES 20K OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO 159.375MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
SUPPORT BRACKET datasheet.pdf
CAP CER 30PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf