Amphenol Industrial 97-3108A24-6SZ-417
97-3108A24-6SZ-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108A24-6SZ-417
Brief Description
AB 8C 8#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3108A24-6SZ-417.pdf
Availability of 97-3108A24-6SZ-417
QUANTITY
97-3108A24-6SZ-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108A24-6SZ-417
Internal Part NumberEIS-97-3108A24-6SZ-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108A24-6SZ-417
Related Links97-3108A2, 97-3108A24-6SZ-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108A24-6SZ-417 Details Description
Related parts for 97-3108A24-6SZ-417
IC OPAMP BUFFER 130MHZ 8UMAX datasheet.pdf
BATTERY PACK NIMH 2.4V 2500MAH datasheet.pdf
RES SMD 133K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC MUX DUAL 4INPUT 3ST 16-SOIC datasheet.pdf
OSC XO 19.9975MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
CAP ALUM 180UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 4POS VERT 3.81MM datasheet.pdf
CONDUCTOR PUNCH datasheet.pdf
MOUNT MGM 3/4 58A datasheet.pdf
DIP CABLE M-F 8POS datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 64TQFP datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD datasheet.pdf