Amphenol Industrial 97-3108A24-7SX-417
97-3108A24-7SX-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108A24-7SX-417
Brief Description
AB 16C 14#16, 2#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3108A24-7SX-417.pdf
Availability of 97-3108A24-7SX-417
QUANTITY
97-3108A24-7SX-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108A24-7SX-417
Internal Part NumberEIS-97-3108A24-7SX-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108A24-7SX-417
Related Links97-3108A2, 97-3108A24-7SX-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108A24-7SX-417 Details Description
Related parts for 97-3108A24-7SX-417
CAP PUSHBUTTON ROUND WHITE datasheet.pdf
CONN HEADER .100 DUAL STR 60POS datasheet.pdf
IC COUNTER UP/DOWN SYNC 16SOIC datasheet.pdf
OPT SENSOR TRIM LENS K BIN LED datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 18PF 440VAC SL RADIAL datasheet.pdf
TRIMMER 100K OHM 0.5W TH datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 13 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 10V SMD datasheet.pdf
CONN DSUB 9POS datasheet.pdf