Amphenol Industrial 97-3108A28-12SY
97-3108A28-12SY picture photo
Mfg. Part Number
97-3108A28-12SY
Brief Description
AB 26C 26#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3108A28-12SY.pdf
Availability of 97-3108A28-12SY
QUANTITY
97-3108A28-12SY Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108A28-12SY
Internal Part NumberEIS-97-3108A28-12SY
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108A28-12SY
Related Links97-3108, 97-3108A28-12SY Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108A28-12SY Details Description
Related parts for 97-3108A28-12SY
FIXED IND 560UH 84MA 28 OHM SMD datasheet.pdf
CAP CER 0.022UF 2KV X7R 2225 datasheet.pdf
DIODE ZENER 12V 350MW SOT23 datasheet.pdf
CONN RCPT 14 POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CONN HEADER 1MM 94POS datasheet.pdf
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO-215AA datasheet.pdf
500 TB SPR CLA HIGH/TYPE datasheet.pdf
INDICATOR LIGHT NEON 110V RED datasheet.pdf