Amphenol Industrial 97-3108A28-15PZ-417
97-3108A28-15PZ-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108A28-15PZ-417
Brief Description
AB 35C 35#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108A28-15PZ-417.pdf
Availability of 97-3108A28-15PZ-417
QUANTITY
97-3108A28-15PZ-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108A28-15PZ-417
Internal Part NumberEIS-97-3108A28-15PZ-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108A28-15PZ-417
Related Links97-3108A2, 97-3108A28-15PZ-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108A28-15PZ-417 Details Description
Related parts for 97-3108A28-15PZ-417
PLATE ALUMINUM BOTTOM 4.5" X 8" datasheet.pdf
SENSOR 50PSI 1/8-27NPT 1-5V datasheet.pdf
BOARD EVALUATION FOR SI1004 datasheet.pdf
RES 698 OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 25W datasheet.pdf
RES 69.8 OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
SBC GEN3 CORE I7 1.5GHZ 16GB datasheet.pdf
CONN EDGECARD 132POS .050" datasheet.pdf
HEAT SHRINK PVC BLACK .06" datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM R-TAB CP datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 27 Circuit 0.300" (7.62mm) datasheet.pdf