Amphenol Industrial 97-3108A28-15S-940
97-3108A28-15S-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108A28-15S-940
Brief Description
AB 35C 35#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3108A28-15S-940.pdf
Availability of 97-3108A28-15S-940
QUANTITY
97-3108A28-15S-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108A28-15S-940
Internal Part NumberEIS-97-3108A28-15S-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108A28-15S-940
Related Links97-3108A2, 97-3108A28-15S-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108A28-15S-940 Details Description
Related parts for 97-3108A28-15S-940
SIDACTOR 4CHP 240V 400A MS013 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 32PS .100 PRESSFIT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 315V SNAP datasheet.pdf
SWITCH PUSH DPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS INLINE SKT datasheet.pdf
FERRITE CORES datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X15MM XCUT T766 datasheet.pdf
ENABLE GRIP SWITCH datasheet.pdf
ROTARY NON-CONTACT ANALOG SENSOR datasheet.pdf
FUSE GLASS 15A 32VAC 3AB 3AG datasheet.pdf