Amphenol Industrial 97-3108A28-8PX-417
97-3108A28-8PX-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108A28-8PX-417
Brief Description
AB 12C 10#16, 2#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108A28-8PX-417.pdf
Availability of 97-3108A28-8PX-417
QUANTITY
97-3108A28-8PX-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108A28-8PX-417
Internal Part NumberEIS-97-3108A28-8PX-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108A28-8PX-417
Related Links97-3108A2, 97-3108A28-8PX-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108A28-8PX-417 Details Description
Related parts for 97-3108A28-8PX-417
RELAY SSR 12A 480VAC AC OUT QC datasheet.pdf
IC MPU MPC8XX 66MHZ 256BGA datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .100 EYELET datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 50V 0606 datasheet.pdf
MOSFET 2N-CH 50V 0.28A SOT-563 datasheet.pdf
RES 0.05 OHM 100W 5% TO247 datasheet.pdf
TRIMMER 200K OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
POS TRANS-XDCR LFT 30IN 5K/1.0% datasheet.pdf