Amphenol Industrial 97-3108B16-13PZ-426-417
97-3108B16-13PZ-426-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B16-13PZ-426-417
Brief Description
AB 2C 2#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108B16-13PZ-426-417.pdf
Availability of 97-3108B16-13PZ-426-417
QUANTITY
97-3108B16-13PZ-426-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B16-13PZ-426-417
Internal Part NumberEIS-97-3108B16-13PZ-426-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B16-13PZ-426-417
Related Links97-3108B16-, 97-3108B16-13PZ-426-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B16-13PZ-426-417 Details Description
Related parts for 97-3108B16-13PZ-426-417
FUSE BRD MNT 100MA 250VAC RADIAL datasheet.pdf
IC OPAMP GP 5MHZ RRO 10VSSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPDT 12A 12V datasheet.pdf
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4750K 4SMD datasheet.pdf
RES 65.7 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
6191-2 FUSE datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 270VIN 6.5VOUT 75W datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
CAP FILM 1.6NF 5% 400VDC RAD datasheet.pdf