Amphenol Industrial 97-3108B18-4PX-417
97-3108B18-4PX-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B18-4PX-417
Brief Description
AB 4C 4#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108B18-4PX-417.pdf
Availability of 97-3108B18-4PX-417
QUANTITY
97-3108B18-4PX-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B18-4PX-417
Internal Part NumberEIS-97-3108B18-4PX-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B18-4PX-417
Related Links97-3108B1, 97-3108B18-4PX-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B18-4PX-417 Details Description
Related parts for 97-3108B18-4PX-417
RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 240V datasheet.pdf
FIXED IND 560NH 325MA 750 MOHM datasheet.pdf
TRIAC ALTERNISTOR 1KV 6A TO251 datasheet.pdf
RES SMD 78.7 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES 1.20 OHM 3W 5% AXIAL datasheet.pdf
IC ADC 16BIT SRL/PAR 64LQFP datasheet.pdf
TERM BLOCK RISING CLAMP 20POS datasheet.pdf
IC OSC VCXO 200MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
Connector Header 17 Position 0.039" (1.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X10MM L-TAB T412 datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS INLINE SKT datasheet.pdf
11-Bit, 200 MSPS, 1.8 V Analog-to-Digital Converter IC datasheet.pdf