Amphenol Industrial 97-3108B20-11S-417-940
97-3108B20-11S-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B20-11S-417-940
Brief Description
AB 13C 13#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3108B20-11S-417-940.pdf
Availability of 97-3108B20-11S-417-940
QUANTITY
97-3108B20-11S-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B20-11S-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3108B20-11S-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B20-11S-417-940
Related Links97-3108B20-, 97-3108B20-11S-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B20-11S-417-940 Details Description
Related parts for 97-3108B20-11S-417-940
IC PCMCIA PWR SW PARALL 16-SSOP datasheet.pdf
CAP CER 33PF 7.2KV NP0 3838 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 42POS PIN datasheet.pdf
RES CHAS MNT 15.8 OHM 1% 20W datasheet.pdf
CONN HDR 24POS 2.54MM T/H GOLD datasheet.pdf
IC OSC CLOCK 25MHZ 6CLCC datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 12V 420W datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X30MM R-TAB T766 datasheet.pdf
CONN RCPT 41POS WALL MNT PINS datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 1 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 9 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf