Amphenol Industrial 97-3108B20-14SY-940
97-3108B20-14SY-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B20-14SY-940
Brief Description
AB 5C 3#12, 2#8 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3108B20-14SY-940.pdf
Availability of 97-3108B20-14SY-940
QUANTITY
97-3108B20-14SY-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B20-14SY-940
Internal Part NumberEIS-97-3108B20-14SY-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B20-14SY-940
Related Links97-3108B2, 97-3108B20-14SY-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B20-14SY-940 Details Description
Related parts for 97-3108B20-14SY-940
CONN EDGECARD 10POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC FLASH 128MBIT 85NS 56TSOP datasheet.pdf
CONN HOOD SIDE ENTRY SZB24 M40 datasheet.pdf
FUSE F/A CLASS CC .300A 600V datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 0.1A 8MSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
RING VERSAKRIMP (F-369-56) datasheet.pdf
RES 3.83K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
RES SMD 634 OHM 0.1% 1/6W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 3.3 OHM 5% 1W 2512 datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 9SRT datasheet.pdf