Amphenol Industrial 97-3108B20-18PX-417-940
97-3108B20-18PX-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B20-18PX-417-940
Brief Description
AB 9C 6#16, 3#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108B20-18PX-417-940.pdf
Availability of 97-3108B20-18PX-417-940
QUANTITY
97-3108B20-18PX-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B20-18PX-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3108B20-18PX-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B20-18PX-417-940
Related Links97-3108B20-, 97-3108B20-18PX-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B20-18PX-417-940 Details Description
Related parts for 97-3108B20-18PX-417-940
CONN SMA PLUG STR 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
CAP CER 3900PF 50V X7R 1206 datasheet.pdf
Crystal 4.0960MHz 30ppm 20pF 120 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount HC49/US datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 50V 10% 2824 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W datasheet.pdf
MICROFIT 3.0 SR VERT TH CLIP datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3500K 4SMD datasheet.pdf
IC OSC VCXO 200MHZ 6-CLCC datasheet.pdf