Amphenol Industrial 97-3108B20-19PW-940
97-3108B20-19PW-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B20-19PW-940
Brief Description
AB 3C 3#8 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108B20-19PW-940.pdf
Availability of 97-3108B20-19PW-940
QUANTITY
97-3108B20-19PW-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B20-19PW-940
Internal Part NumberEIS-97-3108B20-19PW-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B20-19PW-940
Related Links97-3108B2, 97-3108B20-19PW-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B20-19PW-940 Details Description
Related parts for 97-3108B20-19PW-940
IC MOTOR DRIVER PAR 20VMFP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
TRANS PNP 30V 2A TUMT6 datasheet.pdf
RES SMD 36.5 OHM 1% 1/5W 0603 datasheet.pdf
CONVDC/DC 5V 125W OUT T/H datasheet.pdf
RELAY GENERAL PURPOSE DPST 5A 9V datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SPDT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 98POS .125" datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X15MM L-TAB datasheet.pdf
STANDARD TIMER SPECIAL HOUSING U datasheet.pdf
DC/DC CONV 6W SIP SNG OUT datasheet.pdf