Amphenol Industrial 97-3108B20-19SY-940
97-3108B20-19SY-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B20-19SY-940
Brief Description
AB 3C 3#8 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3108B20-19SY-940.pdf
Availability of 97-3108B20-19SY-940
QUANTITY
97-3108B20-19SY-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B20-19SY-940
Internal Part NumberEIS-97-3108B20-19SY-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B20-19SY-940
Related Links97-3108B2, 97-3108B20-19SY-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B20-19SY-940 Details Description
Related parts for 97-3108B20-19SY-940
FUSE HOLDER CART 32V 20A IN LINE datasheet.pdf
IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-TSSOP datasheet.pdf
CONN HEADER 40POS VERT GOLD datasheet.pdf
BOARD EVAL ADC FOR AFE ADC161S62 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 50W datasheet.pdf
RES 16.2 OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
RES 909K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG W/SOCKETS datasheet.pdf
DISPLAY 0.3" 1DIGIT ORN CA SMD datasheet.pdf
ULTRAFIT CONN HDR 06CKT datasheet.pdf
TV 24C 12#16 12#12 SKT RECP datasheet.pdf
33UF 350V 12,5X25 datasheet.pdf