Amphenol Industrial 97-3108B20-21PW-940
97-3108B20-21PW-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B20-21PW-940
Brief Description
AB 9C 8#16, 1#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108B20-21PW-940.pdf
Availability of 97-3108B20-21PW-940
QUANTITY
97-3108B20-21PW-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B20-21PW-940
Internal Part NumberEIS-97-3108B20-21PW-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B20-21PW-940
Related Links97-3108B2, 97-3108B20-21PW-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B20-21PW-940 Details Description
Related parts for 97-3108B20-21PW-940
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 5A 125V datasheet.pdf
CAP CER 0.039UF 500V X7R 1210 datasheet.pdf
RES SMD 316K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP CER 24PF 50V P2H 0402 datasheet.pdf
CAP FILM 0.022UF 3% 1.25KVDC RAD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
RES 4.02K OHM 2W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
RPN SINGLE OUTPUT STYLE 50DEG datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
DIODE ARRAY GP 300V 30A TO247AC datasheet.pdf
CAP CER 12PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf