Amphenol Industrial 97-3108B20-23P
97-3108B20-23P picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B20-23P
Brief Description
AB 2C 2#8 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108B20-23P.pdf
Availability of 97-3108B20-23P
QUANTITY
97-3108B20-23P Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B20-23P
Internal Part NumberEIS-97-3108B20-23P
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B20-23P
Related Links97-3108, 97-3108B20-23P Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B20-23P Details Description
Related parts for 97-3108B20-23P
LED 7-SEG 14.2MM 2DIG CA GRN RHD datasheet.pdf
RES SMD 35.7KOHM 0.5% 1/10W 0805 datasheet.pdf
TERM BLK W/LED 15-30DC/30-60AC datasheet.pdf
CAP CER 75PF 100V NP0 1206 datasheet.pdf
IC BATT FUEL GAUGE LI-ION 12-SON datasheet.pdf
CONV DC/DC 40W 18-36V +/-24VOUT datasheet.pdf
T8377B TERMINATOR ASSEMBLY datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL datasheet.pdf
COUPLER 3DB 90DEG 100-160MHZ datasheet.pdf
DIL SURFACE MOUNT 2.54MM datasheet.pdf
20 MODII HDR DRRA 3/4SHRD .100 datasheet.pdf
20V N-CHANNEL ENHANCEMENT MODE MOSFET IC datasheet.pdf