Amphenol Industrial 97-3108B20-7PY-417-940
97-3108B20-7PY-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B20-7PY-417-940
Brief Description
AB 8C 8#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108B20-7PY-417-940.pdf
Availability of 97-3108B20-7PY-417-940
QUANTITY
97-3108B20-7PY-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B20-7PY-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3108B20-7PY-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B20-7PY-417-940
Related Links97-3108B20-, 97-3108B20-7PY-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B20-7PY-417-940 Details Description
Related parts for 97-3108B20-7PY-417-940
RES SMD 619 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .156 EYELET datasheet.pdf
RES SMD 4.3K OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC CPLD 1056MC 10.21NS 49WLCSP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
BOX S STEEL NAT 5.91"L X 3.94"W datasheet.pdf
1.25MM JMPR LGT 305 TYPE D 38POS datasheet.pdf
POWER CONNECT COMPACT PCI APP FE datasheet.pdf
HEATSINK 45X40X12.7MM XCUT datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 5POS FLANGE PIN datasheet.pdf