Amphenol Industrial 97-3108B22-12S-417
97-3108B22-12S-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B22-12S-417
Brief Description
AB 5C 3#16, 2#8 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3108B22-12S-417.pdf
Availability of 97-3108B22-12S-417
QUANTITY
97-3108B22-12S-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B22-12S-417
Internal Part NumberEIS-97-3108B22-12S-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B22-12S-417
Related Links97-3108B2, 97-3108B22-12S-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B22-12S-417 Details Description
Related parts for 97-3108B22-12S-417
IC DRVR MOSFET DUAL 8-SOIC datasheet.pdf
IC REGISTERED TXRX 3ST 8B 24QSOP datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 800V 30A TO263 datasheet.pdf
IC SIGNAL COND QUAD 68-QFN datasheet.pdf
Connector Receptacle 34 Position 0.100" (2.54mm) Tin Surface Mount datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 18POS PIN datasheet.pdf
CAP FILM 2.2UF 5% 250VDC 2DIP datasheet.pdf
1203RI W/100FT 16-3 SO & 1447 datasheet.pdf
IC SRAM 64KBIT 55NS 28CDIP datasheet.pdf
FUSE BOARD MOUNT 250V TIN 1.6A datasheet.pdf