Amphenol Industrial 97-3108B22-12SX-417
97-3108B22-12SX-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B22-12SX-417
Brief Description
AB 5C 3#16, 2#8 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3108B22-12SX-417.pdf
Availability of 97-3108B22-12SX-417
QUANTITY
97-3108B22-12SX-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B22-12SX-417
Internal Part NumberEIS-97-3108B22-12SX-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B22-12SX-417
Related Links97-3108B2, 97-3108B22-12SX-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B22-12SX-417 Details Description
Related parts for 97-3108B22-12SX-417
RES SMD 887 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
MCP COVER ASSY32P datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 48SSOP datasheet.pdf
CAP CER 43PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 150W datasheet.pdf
BATTERY CLIP AA datasheet.pdf
DIP CABLE 12POS datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS CABLE SKT M12 datasheet.pdf
TV 8C 8#20 SKT RECP datasheet.pdf
100V, SOT23, PNP medium power transistor IC datasheet.pdf