Amphenol Industrial 97-3108B22-12SY-417
97-3108B22-12SY-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B22-12SY-417
Brief Description
AB 5C 3#16, 2#8 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3108B22-12SY-417.pdf
Availability of 97-3108B22-12SY-417
QUANTITY
97-3108B22-12SY-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B22-12SY-417
Internal Part NumberEIS-97-3108B22-12SY-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B22-12SY-417
Related Links97-3108B2, 97-3108B22-12SY-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B22-12SY-417 Details Description
Related parts for 97-3108B22-12SY-417
RES 121K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADR BRKWAY .100 30POS STR datasheet.pdf
DIODE ZENER ARRAY 9.1V SOT363 datasheet.pdf
ESD HANDLER 3-1/2X7-1/4X3/4 datasheet.pdf
IC BUS TRANSCVR 8BIT 24TSSOP datasheet.pdf
CAP SILICON 12PF 5% 16V 0402 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 200W datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 128KB 64TQFP datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3750K 2SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD .050" 66POS SMD datasheet.pdf
IDC SOCKET, 0.079" 8POS datasheet.pdf