Amphenol Industrial 97-3108B22-16PW-417-940
97-3108B22-16PW-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B22-16PW-417-940
Brief Description
AB 9C 6#16, 3#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108B22-16PW-417-940.pdf
Availability of 97-3108B22-16PW-417-940
QUANTITY
97-3108B22-16PW-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B22-16PW-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3108B22-16PW-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B22-16PW-417-940
Related Links97-3108B22-, 97-3108B22-16PW-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B22-16PW-417-940 Details Description
Related parts for 97-3108B22-16PW-417-940
IC REG LDO 2.5V 1A SOT223-3 datasheet.pdf
TRIMMER 250K OHM 0.25W PC PIN datasheet.pdf
FIXED IND 2.2MH 570MA 1.38 OHM datasheet.pdf
RES SMD 35.7K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS PNL MNT SKT datasheet.pdf
CONN RCPT 32POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
RES 2.74 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER SMD GOLD 16POS datasheet.pdf
CAP TANT 12UF 5% 75V AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 10K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 630V NP0 1206 datasheet.pdf
FIXED IND 330NH 830MA 220 MOHM datasheet.pdf