Amphenol Industrial 97-3108B22-22SX-417
97-3108B22-22SX-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B22-22SX-417
Brief Description
AB 4C 4#8 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3108B22-22SX-417.pdf
Availability of 97-3108B22-22SX-417
QUANTITY
97-3108B22-22SX-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B22-22SX-417
Internal Part NumberEIS-97-3108B22-22SX-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B22-22SX-417
Related Links97-3108B2, 97-3108B22-22SX-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B22-22SX-417 Details Description
Related parts for 97-3108B22-22SX-417
DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SC75A datasheet.pdf
RES SMD 33K OHM 0.05% 1/16W 0402 datasheet.pdf
LED GREEN CLEAR 1210 SMD datasheet.pdf
RES 1.13K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W datasheet.pdf
CABLE JUMPER 1.25MM .254M 29POS datasheet.pdf
8377-3 WIRE STOP & STRIPPER datasheet.pdf
VARISTOR 108V 4.5KA DISC 14MM datasheet.pdf