Amphenol Industrial 97-3108B22-2PW
97-3108B22-2PW picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B22-2PW
Brief Description
AB 3C 3#8 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108B22-2PW.pdf
Availability of 97-3108B22-2PW
QUANTITY
97-3108B22-2PW Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B22-2PW
Internal Part NumberEIS-97-3108B22-2PW
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B22-2PW
Related Links97-3108, 97-3108B22-2PW Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B22-2PW Details Description
Related parts for 97-3108B22-2PW
TWEEZER END CUTTER FINE 4.25" datasheet.pdf
TVS DIODE 400VWM 680.4VC SMB datasheet.pdf
Connector Receptacle 20 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
IC OPAMP CURR SENSE TSOT23-5 datasheet.pdf
ACCELEROMETER DGTL XY 100 20SOIC datasheet.pdf
OPTOISO 2.5KV 2CH PUSH PULL 8SO datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 200W datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 128KB SRAM 128QFN datasheet.pdf
CAP FILM 8.2UF 5% 850VDC AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 0.015UF 10% 310VAC AXIA datasheet.pdf