Amphenol Industrial 97-3108B28-9SY-417-940
97-3108B28-9SY-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B28-9SY-417-940
Brief Description
AB 12C 6#16, 6#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3108B28-9SY-417-940.pdf
Availability of 97-3108B28-9SY-417-940
QUANTITY
97-3108B28-9SY-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B28-9SY-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3108B28-9SY-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B28-9SY-417-940
Related Links97-3108B28-, 97-3108B28-9SY-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B28-9SY-417-940 Details Description
Related parts for 97-3108B28-9SY-417-940
FIXED IND 2.2UH 650MA 190 MOHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 170PS DIP .050 SLD datasheet.pdf
RES SMD 390K OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES CHAS MNT 1K OHM 5% 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 100W datasheet.pdf
PLUG-INSIDE ROTARY SPDT datasheet.pdf
RES 10K OHM 1W 2% AXIAL datasheet.pdf
MINIMC-GIGABIT MODULE, TX/LX-SM1 datasheet.pdf
RES SMD 250 OHM 0.01% 1/5W 1506 datasheet.pdf
RES 10.8K OHM 0.6W 0.1% RADIAL datasheet.pdf
MOSFET N-CH 600V 2A LDPAK datasheet.pdf
CAP FILM 0.1 UF 10% 400 VDC RADI datasheet.pdf