Amphenol Industrial 97-3108B32-7PW-940
97-3108B32-7PW-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B32-7PW-940
Brief Description
AB 35C 28#16, 7#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108B32-7PW-940.pdf
Availability of 97-3108B32-7PW-940
QUANTITY
97-3108B32-7PW-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B32-7PW-940
Internal Part NumberEIS-97-3108B32-7PW-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B32-7PW-940
Related Links97-3108B3, 97-3108B32-7PW-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B32-7PW-940 Details Description
Related parts for 97-3108B32-7PW-940
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
SENSOR 2000PSIS 7/16 UNF 5V datasheet.pdf
RES 620 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC TXRX RS232 ESD TRUE 20TSSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 60W datasheet.pdf
FIXED IND 330NH 2.36A 50 MOHM TH datasheet.pdf
RES 27 OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
FFC 1.00 TYPE A 18 CKTS LGT 264 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X15MM XCUT T412 datasheet.pdf
PWRBLADE RA REC datasheet.pdf
470UF 35V 12,5X13,5 datasheet.pdf