Amphenol Industrial 97-4102A28-12S-689
97-4102A28-12S-689 picture photo
Mfg. Part Number
97-4102A28-12S-689
Brief Description
AB 26C 26#16 SKT RECP
Datasheet Download
97-4102A28-12S-689.pdf
Availability of 97-4102A28-12S-689
QUANTITY
97-4102A28-12S-689 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-4102A28-12S-689
Internal Part NumberEIS-97-4102A28-12S-689
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-4102A28-12S-689
Related Links97-4102A2, 97-4102A28-12S-689 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-4102A28-12S-689 Details Description
Related parts for 97-4102A28-12S-689
FAN AXIAL 92X25.5MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
CONN HEADER 80POS .100 VERT TIN datasheet.pdf
CAP CER 270PF 200V NP0 1825 datasheet.pdf
RES SMD 5.1 OHM 1% 1/2W 2010 datasheet.pdf
IC LED Driver Linear PWM Dimming 200mA Lighting PG-SC74-6 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 150W datasheet.pdf
ROUND SPACER M3 PVC 30MM datasheet.pdf
FIXED IND 2.2UH 250MA 1.5 OHM datasheet.pdf
HEATSINK 54X40X12.7MM XCUT T412 datasheet.pdf
FIXED MAGAZINE datasheet.pdf
CAP MICA 680PF 5% 2.5KV RADIAL datasheet.pdf