Amphenol Industrial 97-4108A28-21S-662
97-4108A28-21S-662 picture photo
Mfg. Part Number
97-4108A28-21S-662
Brief Description
AB 37C 37#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-4108A28-21S-662.pdf
Availability of 97-4108A28-21S-662
QUANTITY
97-4108A28-21S-662 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-4108A28-21S-662
Internal Part NumberEIS-97-4108A28-21S-662
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-4108A28-21S-662
Related Links97-4108A2, 97-4108A28-21S-662 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-4108A28-21S-662 Details Description
Related parts for 97-4108A28-21S-662
TERM BLOCK PLUG 24POS STR 3.5MM datasheet.pdf
FIXED IND 15UH 460MA 720 MOHM TH datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100PS .100 R/A SLD datasheet.pdf
IC GATE NOR 2CH 5-INP 14-SO datasheet.pdf
SENSOR DIGITAL GAUGE 50PSI LCD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 21POS JAM NUT SCKT datasheet.pdf
RES 1.33K OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
RES 15.8K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 0.015UF 500V NP0 1812 datasheet.pdf