FFF 98426-G04-07-133LF
98426-G04-07-133LF picture photo
Mfg. Part Number
98426-G04-07-133LF
Datasheet Download
98426-G04-07-133LF.pdf
Availability of 98426-G04-07-133LF
QUANTITY
98426-G04-07-133LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 98426-G04-07-133LF
Internal Part NumberEIS-98426-G04-07-133LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package600
PackagingBulk
Number of Positions14
Pitch0.079" (2.00mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.079" (2.00mm)
Length - Overall0.614" (15.60mm)
Length - Post (Mating)0.157" (4.00mm)
Length - Stack Height0.524" (13.30mm)
Length - Tail0.091" (2.30mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)98426-G04-07-133LF
Related Links98426-G04, 98426-G04-07-133LF Datasheet, FFF Distributor
98426-G04-07-133LF Details Description
Related parts for 98426-G04-07-133LF
RES SMD 27.4 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
PANEL SIDE 86X28X0.8" GREY 1/PR datasheet.pdf
TERM BLOCK SPRING 4.57MM 10POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 100W datasheet.pdf
RES 402K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 60UF 10% 800VDC RAD 4LD datasheet.pdf
FIXED IND 2.7UH 355MA 550 MOHM datasheet.pdf
IC SDRAM 512M 166MHZ 54BGA datasheet.pdf
MOD PLUG BOOT 8W YELLOW DIAM MAX datasheet.pdf
100UF 63V 12.5X20 105C RAD datasheet.pdf