Yageo 9T06031A1300CAHFT
9T06031A1300CAHFT picture photo
Mfg. Part Number
9T06031A1300CAHFT
Brief Description
RES SMD 130 OHM 0.25% 1/10W 0603
Datasheet Download
9T06031A1300CAHFT.pdf
Availability of 9T06031A1300CAHFT
QUANTITY
9T06031A1300CAHFT Order Process
Ship out your order
Specifications of 9T06031A1300CAHFT
Internal Part NumberEIS-9T06031A1300CAHFT
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)130
Tolerance±0.25%
Power (Watts)0.1W, 1/10W
CompositionThin Film
Features-
Temperature Coefficient±100ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / Case0603 (1608 Metric)
Supplier Device Package0603
Size / Dimension0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height0.022" (0.55mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)9T06031A1300CAHFT
Related Links9T06031A, 9T06031A1300CAHFT Datasheet, Yageo Distributor
9T06031A1300CAHFT Details Description
Related parts for 9T06031A1300CAHFT
CONN TERM BLK PCB 5.0MM 32POS OR datasheet.pdf
SWITCH PUSH DPDT 3A 125V datasheet.pdf
IP MODULE COREPCIF datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 132W datasheet.pdf
CAP CER 1200PF 1.5KV X7R 1206 datasheet.pdf
CONN PNL MNT RCPT 8SKT SLD CUP datasheet.pdf
IC USB HOST ADAPTOR ID SOT-23 datasheet.pdf
RES SMD 11.8K OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X10MM XCUT datasheet.pdf
MICRO 100C P 48" RBW JACKS NI datasheet.pdf
DIODE ZENER 25V 500MW SOD123 datasheet.pdf
CAP CER 5.1PF 200V NP0 0805 datasheet.pdf