Yageo 9T06031A3323DAHFT
9T06031A3323DAHFT picture photo
Mfg. Part Number
9T06031A3323DAHFT
Brief Description
RES SMD 332K OHM 0.5% 1/10W 0603
Datasheet Download
9T06031A3323DAHFT.pdf
Availability of 9T06031A3323DAHFT
QUANTITY
9T06031A3323DAHFT Order Process
Ship out your order
Specifications of 9T06031A3323DAHFT
Internal Part NumberEIS-9T06031A3323DAHFT
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)332k
Tolerance±0.5%
Power (Watts)0.1W, 1/10W
CompositionThin Film
Features-
Temperature Coefficient±100ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / Case0603 (1608 Metric)
Supplier Device Package0603
Size / Dimension0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height0.022" (0.55mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)9T06031A3323DAHFT
Related Links9T06031A, 9T06031A3323DAHFT Datasheet, Yageo Distributor
9T06031A3323DAHFT Details Description
Related parts for 9T06031A3323DAHFT
VARISTOR 216V 1.75KA DISC 7MM datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 4V 20% 1210 datasheet.pdf
FERRITE BRDBAND CYLINDER 12.00MM datasheet.pdf
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC SMA datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 11POS 3.81MM datasheet.pdf
CONN PLUG 12POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf
RES CHAS MNT 78.7 OHM 1% 20W datasheet.pdf
3/4" INT CRNR CVR 1" BEND IVORY datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 29 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
CONN RCP 0.4MM NW 40POS DUAL SMD datasheet.pdf