Yageo 9T12062A34R0CBHFT
9T12062A34R0CBHFT picture photo
Mfg. Part Number
9T12062A34R0CBHFT
Brief Description
RES SMD 34 OHM 0.25% 1/8W 1206
Datasheet Download
9T12062A34R0CBHFT.pdf
Availability of 9T12062A34R0CBHFT
QUANTITY
9T12062A34R0CBHFT Order Process
Ship out your order
Specifications of 9T12062A34R0CBHFT
Internal Part NumberEIS-9T12062A34R0CBHFT
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)34
Tolerance±0.25%
Power (Watts)0.125W, 1/8W
CompositionThin Film
Features-
Temperature Coefficient±100ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / Case1206 (3216 Metric)
Supplier Device Package1206
Size / Dimension0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Height0.026" (0.65mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)9T12062A34R0CBHFT
Related Links9T12062A, 9T12062A34R0CBHFT Datasheet, Yageo Distributor
9T12062A34R0CBHFT Details Description
Related parts for 9T12062A34R0CBHFT
BOARD DEMO FOR MC9S08MP16 datasheet.pdf
INTEMATIX CHROMALIT CANDLE datasheet.pdf
RES 47K OHM 2% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
RES 3.92K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 732 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V datasheet.pdf
LED XLAMP CXA WHITE datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X15MM L-TAB datasheet.pdf
SWITCH PUSH DPST-NC 10A 120V datasheet.pdf
OPTOISO 5.3KV TRANS 4DIP datasheet.pdf
CAP CER 39PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf