Yageo 9T12062A4323BAHFT
9T12062A4323BAHFT picture photo
Mfg. Part Number
9T12062A4323BAHFT
Brief Description
RES SMD 432K OHM 0.1% 1/8W 1206
Datasheet Download
9T12062A4323BAHFT.pdf
Availability of 9T12062A4323BAHFT
QUANTITY
9T12062A4323BAHFT Order Process
Ship out your order
Specifications of 9T12062A4323BAHFT
Internal Part NumberEIS-9T12062A4323BAHFT
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)432k
Tolerance±0.1%
Power (Watts)0.125W, 1/8W
CompositionThin Film
Features-
Temperature Coefficient±100ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / Case1206 (3216 Metric)
Supplier Device Package1206
Size / Dimension0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Height0.026" (0.65mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)9T12062A4323BAHFT
Related Links9T12062A, 9T12062A4323BAHFT Datasheet, Yageo Distributor
9T12062A4323BAHFT Details Description
Related parts for 9T12062A4323BAHFT
MOSFET N-CH 32V 240W RF PWR datasheet.pdf
CONN FPC BOTTOM 64POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
FUSE IND T-DELAY 40A 600VAC/DC datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 220PF 200V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 200W datasheet.pdf
ROUND SPACER 0.171" NYLON 8.89MM datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS STRAIGHT PINS datasheet.pdf
MICRO 37C P 12" WHT JACKS datasheet.pdf