Amphenol RF A-1PA-113-084B2
A-1PA-113-084B2 picture photo
Mfg. Part Number
A-1PA-113-084B2
Brief Description
CONN JUMPER AMC PLUG-PLUG 84MM
Datasheet Download
A-1PA-113-084B2.pdf
Availability of A-1PA-113-084B2
QUANTITY
A-1PA-113-084B2 Order Process
Ship out your order
Specifications of A-1PA-113-084B2
Internal Part NumberEIS-A-1PA-113-084B2
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Length3.31" (84mm)
Cable Type1.13mm OD Coaxial Cable
Impedance50 Ohm
Frequency - Max6GHz
ColorBlack
FeaturesShielded
Operating Temperature-40°C ~ 90°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-1PA-113-084B2
Related LinksA-1PA-1, A-1PA-113-084B2 Datasheet, Amphenol RF Distributor
A-1PA-113-084B2 Details Description
Related parts for A-1PA-113-084B2
CONN RING 10-12 AWG #1/2 datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 8KB FLASH 28TSSOP datasheet.pdf
CONN RCPT 24POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 50W datasheet.pdf
MULTI-PAIR 16COND 20AWG YEL 500' datasheet.pdf
CONN HSNG PLUG FLEX 8POS SKT datasheet.pdf
TVS DIODE 75VWM 122VC AXIAL datasheet.pdf
JTV RELAY 1 FORM C 6V datasheet.pdf
RES SMD 8.2K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC MCU 16BIT FLASH datasheet.pdf
CAP FILM 150NF 20% 100VDC AXIAL datasheet.pdf