Amphenol RF A-1PA-113-180B2
A-1PA-113-180B2 picture photo
Mfg. Part Number
A-1PA-113-180B2
Brief Description
CONN AMC PLUG 180MM JUMPER BLACK
Datasheet Download
A-1PA-113-180B2.pdf
Availability of A-1PA-113-180B2
QUANTITY
A-1PA-113-180B2 Order Process
Ship out your order
Specifications of A-1PA-113-180B2
Internal Part NumberEIS-A-1PA-113-180B2
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Length7.09" (180mm)
Cable Type1.13mm OD Coaxial Cable
Impedance50 Ohm
Frequency - Max6GHz
ColorBlack
FeaturesShielded
Operating Temperature-40°C ~ 90°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-1PA-113-180B2
Related LinksA-1PA-1, A-1PA-113-180B2 Datasheet, Amphenol RF Distributor
A-1PA-113-180B2 Details Description
Related parts for A-1PA-113-180B2
RES SMD 430K OHM 5% 1/10W 0402 datasheet.pdf
IC EL DRIVER 180VPP OUT 8-MSOP datasheet.pdf
BUZZER MAGNETIC 3.6V 10MM SMD datasheet.pdf
SWITCH PUSH DPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
STK600 ROUTING CARD AVR datasheet.pdf
BOX ALUM PURPLE 4.41"L X 3.11"W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W datasheet.pdf
CRYSTAL 25.000 MHZ SERIES SMT datasheet.pdf
TV 22C 22#22D SKT PLUG datasheet.pdf
26500 39C 27#20 12#16 S TH PLU datasheet.pdf
GT 25C 25#16 SKT RECP LINE datasheet.pdf
20V P-CHANNEL ENHANCEMENT MODE MOSFET IC datasheet.pdf