Amphenol RF A-1PA-113-204B2
A-1PA-113-204B2 picture photo
Mfg. Part Number
A-1PA-113-204B2
Brief Description
CONN JUMPER AMC PLUG-PLUG 204MM
Datasheet Download
A-1PA-113-204B2.pdf
Availability of A-1PA-113-204B2
QUANTITY
A-1PA-113-204B2 Order Process
Ship out your order
Specifications of A-1PA-113-204B2
Internal Part NumberEIS-A-1PA-113-204B2
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Length8.03" (204mm)
Cable Type1.13mm OD Coaxial Cable
Impedance50 Ohm
Frequency - Max6GHz
ColorBlack
FeaturesShielded
Operating Temperature-40°C ~ 90°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-1PA-113-204B2
Related LinksA-1PA-1, A-1PA-113-204B2 Datasheet, Amphenol RF Distributor
A-1PA-113-204B2 Details Description
Related parts for A-1PA-113-204B2
IC MCU 8BIT 32KB OTP 80TQFP datasheet.pdf
RES 15.8 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W datasheet.pdf
CAP CER 10PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CGRID VT SLOTTED HDR 14POS datasheet.pdf
RES 4.99 OHM 1W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 2.1M OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 220 OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf