Amphenol RF A-1PA-113-500B2
A-1PA-113-500B2 picture photo
Mfg. Part Number
A-1PA-113-500B2
Brief Description
CONN JUMPER AMC PLUG-PLUG 500MM
Datasheet Download
A-1PA-113-500B2.pdf
Availability of A-1PA-113-500B2
QUANTITY
A-1PA-113-500B2 Order Process
Ship out your order
Specifications of A-1PA-113-500B2
Internal Part NumberEIS-A-1PA-113-500B2
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Length19.7" (500.0mm)
Cable Type1.13mm OD Coaxial Cable
Impedance50 Ohm
Frequency - Max6GHz
ColorBlack
FeaturesShielded
Operating Temperature-40°C ~ 90°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-1PA-113-500B2
Related LinksA-1PA-1, A-1PA-113-500B2 Datasheet, Amphenol RF Distributor
A-1PA-113-500B2 Details Description
Related parts for A-1PA-113-500B2
FIXED IND 180UH 400MA 1 OHM SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC DIGITAL AUDIO PWM 8CH 64-TQFP datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 48V datasheet.pdf
CONN PLUG 61POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
RES SMD 56 OHM 1/2W 1206 WIDE datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 5A 15.1 MOHM TH datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 25W datasheet.pdf
ANT DISH HD 25DBI 3.3-3.8G NFEM datasheet.pdf
RES 2.74K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf